Jestem tutaj

BLOGGEROWY BLOG ROKU 2020 - PODRÓŻE

Moi Drodzy, nie będę ukrywać, że jest to dla nas ogromne ale jakże pozytywne zaskoczenie i wyróżnienie zostać wybranym zwycięzcą konkursu na Bloggerowy Blog Roku 2020 w kategorii Podróże. Chcę w tym miejscu Każdemu z Was z osobna bardzo podziękować za oddany głos. Za czas jaki poświęciliście aby zajrzeć do nas, przeczytać, obejrzeć zdjęcia, przez chwilę pobyć w naszej blogowej rzeczywistości. Pozwólcie również, że  w tym miejscu  podziękuję dwóm osobom: Karolinie z https://www.karografia.pl/ która była inicjatorką konkursu a także Magdzie  z https://weekendownik.blogspot.com/ która zgłosiła mnie i poinformowała mnie o tej inicjatywie. 

W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko jest po coś i wszystko jest nam dane we właściwym czasie. Ostatnie miesiące jak sami wiecie nie sprzyjały podróżom, więc i my zeszliśmy z naszych szlaków i zaszyliśmy się w domu. Wierzymy jednak, że już niedługo będziemy mogli bezpiecznie i z nową energią wrócić do tego co jest naszą siłą, pasją i fundamentem życia - do bycie w drodze. 

Sama wygrana jest dla nas czymś szczególnym, jest siłą, która jeszcze bardziej będzie nas mobilizować do odkrywania tych niewydeptanych szlaków. Dziękujemy jeszcze raz za Wasze głosy i Gratulujemy Każdemu z Was, bez względu które miejsce zajęliście. Bo każde miejsce jest wygraną. A na pewno jest wygraną własnych marzeń i pasji. 


Komentarze

 1. Gratuluję Wam raz jeszcze! Uwielbiam Was czytać. Czekam na kolejne posty 'poza szlakiem, z myślą o szlaku'!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Ależ takie wyróżnienia motywują!:)
  Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Masz rację, darmowa motywacja, która nie zna granic. :)

   Usuń
 3. Gratulacje! Wprawdzie spóźnione o rok, ale rok temu nie miałam o Was pojęcia 🙂

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dzięki za Twoją obecność w blogowej przestrzeni...